Pirmsākums

Šis projekts ir kā ilgi auklēts un aprūpēts bērns, kas smēlies mīlestību no arhitektiem, būvniekiem, ēkas idejas autoriem, no cilvēkiem ar lielu pieredzi un pasaules zināšanām. Kuri pie vissīkākajām mājas detaļām ir pavadījuši stundām ilgi, lai radītu vidi, kas cilvēkiem būtu ērta, saprotama, praktiska, mājīga un radoša. Šī māja ir radīta cilvēkiem, lai tie varētu atrasties pašā Rīgas centrā, tajā pašā laikā saglabājot dzīves kvalitāti ar šīs vietas radošo mieru, komfortu un stilu.

Par pašu māju.

Mūsu mājai ir skaisti, droši un gudri vārti, kas mūs un mūsu ciemiņus laipni sagaida un ielaiž mājās. Kad mēs esam izgājuši cauri vārtiem, mēs nokļūstam omulīgā un jaukā pagalmā, kur dažreiz kāds iznāk palasīt grāmatu. Tālāk mūsu skatienam paveras iebrauktuve plašā pazemes stāvvietā, kurā ir ērti iebraukt, un no kuras mēs ieejam mājīgā un skaistā kāpņu telpā, no kuras moderns lifts ved augšā – uz jūsu mājām.

Uz brīnišķīgiem dzīvokļiem, kas veidoti ar dizainera maģisko pieskārienu, ar racionāliem un pārdomātiem plānojumiem, kuri ir aprīkoti ar kvalitatīvām ozolkoka parketa grīdām, vannas istabās ar elegantām flīzēm, ar ilgmūžīgu santehniku un keramiku, kas harmoniski iederas tās interjerā, ar iebūvētiem, regulējamiem radiatoriem istabās, ar alumīnija logiem virs tiem, kas gādā par klusumu un siltumu.

Kopā šādi ir 24 dzīvokļi, 2-4 istabu, platībās no 62 līdz 120 m2. Ir gan dzīvokļi ar franču balkonu, gan ar plašu terasi. 

Gaidam Jūs mājās!